facebook   instagram

3 Mart 2015 tarihinde Amerikan hükümeti tarafından yapılan açıklamaya göre; Ülkeye Turist vizesi ile giriş yapan bayanların Amerika'da doğmuş ve Amerikan vatandaşı olmuş bebekleri ile ülkeden çıkışları aşamasında girişteki beyanlarına bakılacaktır.
Eğer, turist statüsü ile giriş yapıldıysa, "Vize dolandırıcılığı" ve "yalan beyan" vermekten dolayı turist vizeleri omur boyu iptal edilecektir.
Amaç, Amerika'da doğumu engellemek değil, bu işin turizmini yapan yabancı şirketleri engellemektir. Amerikalı Doğum Şirketleri, siz gelmeden önce, sizin adınıza tüm hazırliklarinizi yapacak, ülkeye giriş aşamasında da sizin garantörünüz olacaktır. Böylece, aracı şirkete ödediğiniz ücret vergilendirilmiş olacaktır. Yabancı Turizm Şirketleri Amerika'ya doğuma gönderdikleri kişilerden aldıkları ucreti tam olarak beyan etmediklkeri ve vergilendirmedikleri için garantörünüz olarak kabul edilmeyeceklerdir. Amerikalı olmayan şirketlerin Hizmetleri, ülkeye girdikten sonra başlar. Oysa Amerika kuruluşlu bir şirket, ön hazırlıklarını  yapar, sizin adiniza yasal kagit islemlerini baslatir, ülkeye doğuma geldiğinizi beyan ettirir. Böylece yasal süreciniz başlar.

Sirketimizin sizin adiniza hazirlayacagi evraklari, pasaportunuzun arasina koyup memura teslim etmeniz ulkeye doguma geldiginizi beyan etmeniz icin yeterlidir. Bir kac dakika icerisinde girisiniz tamamlanir ve o andan itibaren tum yasalligi ile Amerika'da dogum icin bulunursunuz.